Chceli by ste vkročiť do sveta úspešných firiem? Ak máte na starosť riadenie vašej firmy, možno sa škrabete na hlave a hovoríte si, ako to len ostatní robia, že tak rýchlo rastú? Rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými firmami je vo vedení. Úspešné firmy riadia firmu za pomoci CRM systémov, ktoré im umožnia mať k dispozícii všetky potrebné informácie o firme a riadiť ju z jedného jediného miesta. CRM systémy tu nie sú len pre veľké a bohaté korporácie, môžu ich používať všetky firmy a podnikatelia.

Riaďte firmu ako profesionáli

Nepotrebujete mať v ruke diár ak tomu otvorených niekoľko programov, teraz vám na všetko postačí jeden CRM systém. Firmu je možné riadiť z jedného miesta a vedieť o všetkom, čo sa v nej deje. Najlepším z týchto systémov je AutoCRM a to preto, že vám bude upravený na mieru a aj preto, že je taký ľahký na ovládanie, že s ním zvládne pracovať aj nepreškolený zamestnanec. Tento systém je rozdelený do jednotlivých entít, podľa toho, čomu sa potrebujete venovať. Hravo zastúpi projektové riadenie – softvér. Môžete odtiaľto ľahko riadiť všetky vaše projekty a vďaka Ganntovmu diagramu sledovať ich nadväznosť aj stupeň dokončenia. Môžete odtiaľto zadávať prácu všetkým zamestnancom, sledovať ich harmonogram aj dochádzku. Už sa nestane, že by niekto nemal na čom pracovať. Budete mať prehľad o všetkých vašich zákazkách a budete vedieť, kedy budú dokončené. Tiež tu môžete mať fakturáciu, sledovať neplatičov, obrat za rôzne obdobia a ďalšie.
Môžete tu spravovať firemné kampane, komunikovať odtiaľto s klientmi, rozosielať newslettery, sledovať dôležité informácie v prehľadných grafoch alebo treba evidovať obchodné príležitosti. Napokon budete mať firmu pevne v rukách a jej riadenie vám zaberie menej času ako predtým. Zaistite si tento CRM systém do vašej firmy a nechajte si ho upraviť na mieru. Viac informácií nájdete na AutoCRM.sk.